Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Dzięki naszym rozwiązaniom, Twoi pracownicy mogą przemieszczać się bezpiecznie między domem a biurem.
HYBRYDOWE
MIEJSCA PRACY
TO Nowa rzeczywistość
Wyzwania COVID-19
w miejscu pracy

  • planowanie lokalizacji pracowników celem zachowania dystansu społecznego w biurze;

  • powiadomienia o narażeniu ustalane na podstawie monitorowania lokalizacji urządzeń, co pozwala ograniczyć ryzyko i szybko zidentyfikować osoby, które mogły mieć kontakt z osobą zakażoną;

  • bezpieczne łączenie się z siecią firmową z sieci domowej przy użyciu łatwych do wdrożenia i obsługiwanych z chmury urządzeń typu remote access point.

Ważne jest, aby zapewnić pracownikom bezpieczne i zdrowe środowisko pracy, gdy po okresie home office wracają do biura. Rozwiązania firmy Aruba mogą to ułatwić poprzez:
Elastyczność finansowa stała się ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd. Rozwiązania Aruba „as-a-service” pozwalają reagować na dynamicznie zmieniające się wymagania biznesowe, zarządzać ograniczonym budżetem oraz bez problemu wdrażać najnowsze technologie sieciowe.
Elastyczne finansowanie
/
Rozwiązanie Aruba opierające się na sieci korzysta zarówno z pomiaru odległości, jak i telemetrii lokalizacji, aby śledzić kontakty i lokalizację, a zaawansowane zdolności sztucznej inteligencji (AI) zapewniają precyzyjną dokładność, dzięki czemu możesz zobaczyć, które osoby miały ze sobą kontakt.
/
Ogranicz ryzyko w kontaktach  zakaźnych
Gdy pracownicy powrócą do biura, istotne jest, aby zapewnić w biurze możliwość elastycznych miejsc pracy tzw. hot desking, który pozwoli zachować odpowiedni dystans. Bezprzewodowa siec od Aruba Networks korzysta z systemu lokalizacji, który pozwala korzystać z mapowania zagęszczenia osób, tak by zapewnić bezpieczne miejsce pracy.
/
Zwiększ dystans społeczny w biurze
Hybrydowe miejsce pracy w 4 krokach
Aruba ESP obsługuje hybrydowe miejsce pracy poprzez rozwiązanie sieciowe wyposażone w AI oraz rozwiązania natywne dla chmury, tak aby pracownicy mogli pracować bezpiecznie i produktywnie.
Dział IT przesyła urządzenie Access Point do domu pracownika; pracownik podłącza je, ściąga konfigurację z chmury i wszystko jest już ustawione. Mapa danych uwierzytelniających dostęp do polityki korporacyjnej jest centralnie zarządzana w celu zapewnienia bezpiecznego połączenia sieciowego. Tym wszystkim steruje się centralnie poprzez chmurę – Dział IT ma zapewnioną pełną przejrzystość i rozwiązania problemów oparte o platformę AIOps z dowolnego miejsca.
Rozszerz zasięg sieci na dom
/
Poznaj korzyści płynące z Aruba NaaS
Rozwiązanie „Network-as-a-service” (NaaS) pozwala na elastyczność operacyjną i finansową. Nasza oferta NaaS i zarządzane usługi sieciowe przynoszą kluczowe korzyści. Kalkulator tworzenia wartości szczegółowo pokaże, jak można przekształcić te korzyści w konkretną wartość.
Odśwież swoją sieć
 w szybszym tempie
/
Zwiększ
wykorzystanie sieci
/
Zyskaj
elastyczność finansową
/
/
Zwiększ
skuteczność IT
ZRÓBMY KOLEJNY KROK
Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Pozostaw dane kontaktowe, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą. Dodatkowo, możesz wówczas pobrać materiał opisowy w PDF.
Zdalne urządzenia Access Point (RAPs)
Pracuj z domu dzięki rozwiązaniu, które jest łatwe we wdrażaniu i zarządzaniu. Urządzenia Aruba Access Point są konfigurowane automatycznie, więc pracownicy podłączają je jedynie do dowolnej dostępnej sieci internetowej i są gotowe do użycia.
Urządzenia Aruba Access Point
Dzięki zintegrowanemu wsparciu Bluetooth Low Energy (BLE) urządzenia Access Point serii Aruba 300 i 500 współpracują bez problemu z usługami lokalizacji Aruba, aby zapewnić zaawansowane możliwości ustalania kontaktów zakaźnych, w tym szczegółową lokalizację i panel podsumowujący informacje dotyczące odległości.
Aruba
Central
Opcja Central, zbudowana w oparciu o natywne dla chmury architektury mikrousług, zapewnia kompleksowy wgląd sztucznej inteligencji (AI), bezpieczeństwo oraz jednolite zarządzanie infrastrukturą kampusu, filii, zdalnych miejsc pracy i centrum przetwarzania danych.
Usługi lokalizacji Aruba
Jeśli planujesz nową rzeczywistość – hybrydowe miejsce pracy, w którym pracownicy bez problemu przemieszczają się między domem a siedzibą firmy – może w tym pomóc bezprzewodowa sieć Aruba z całkowicie zintegrowanym systemem lokalizacji, takim jak mapa cieplna i ustalanie kontaktów zakaźnych.
Produkty wspierające hybrydowe miejsce pracy
/
/
/
/
/
ZAUFALI NAM
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzić cały proces zmian w sposób dopasowany do Twojej firmy.
Realizacja
/
Stworzymy plan wdrożenia i znajdziemy właściwe rozwiązania dla potrzeb Twojej organizacji.
Planowanie
/
Czy Twoja organizacja jest przygotowana na zmianę modelu pracy? Czy zasoby firmowe są odpowiednio zabezpieczone?
Analiza
/
Ilu jest użytkowników i jak korzystają z sieci? Jakie aplikacje i jaki sprzęt są wykorzystywane?
Potrzeba
/
WDROŻENIE W 4 KROKACH
NASZE PLATYNOWE KOMPETENCJE
Jako integrator Aruba Networks i autoryzowany HPE Partner Branded Support for Networking pomagamy w trudnych zadaniach. Codziennie planujemy, wdrażamy i obsługujemy rozwiązania oparte na najlepszych technologiach sieciowych.
Jak pierwsi w Polsce uzyskaliśmy status HPE Aruba Platinum Partner.
Dzięki Platinum Partner możemy liczyć na jeszcze bliższą współpracę z producentem, która to pozwoli wypracować najlepsze wsparcie i korzystne ceny dla naszych Klientów.
+48
ZAPRASZAMY DO  KONTAKTU
Partner IT
Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań wspierających hybrydowe miejsce pracy w Twojej firmie.  Zostaw nam dane kontaktowe, a skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Dodatkowo, możesz wówczas pobrać materiał opisowy w PDF.
© 2020 Copyright KOMA NORD Sp. z o.o.  |    81-537 Gdynia, ul.Łużycka 2
TW
LI
FB
LI